Обприскувач METRIS 4102 AUTOSPRAY на голову вище та технологічніше ніж інші моделі.

В минулому році господарство ЛОБОДІНО, що на Полтавщині, поповнили свій технологічний парк ще однією моделлю обприскувача, на цей раз це KUHN METRIS 4102 AUTOSPRAY.

Ми зв’язались з директором господарства Олегом Яковичем Дашкевич, для того щоб отримати оцінку, порівняння та відгук про техніку яка пропрацювала в господарстві один рік.

Голов_метріс.jpg

Доброго дня Олег Якович!
Дякуємо вам, що знайшли для нас час! Ми хотіли дізнатись про роботу обприскувача KUHN METRIS. Ви вже мали можливість побачити його в роботі та порівняти з іншим оприскувачем якій у вас працює багато років.

- Обприскувачем ми задоволені, він дуже технологічний. Нам є з чим порівняти, у нас в господарстві є самохідний обприскувач  Berthoud, але звичайно МЕТРІС на голову вище з точки зору якості внесення суміші та витрат.

Ми плануємо в цьому році поставити на нього додатковий блок управління щоб зливати всі данні на комп’ютер. І тоді ми зможемо використовувати всі його функції на 100 відсотків.

 

Яку площу обробив оприскувач?

- В минулому році ми зробили ним 2500 га. По дві обробки це 5000 га. Він як почав на весні вносити КАС так і закінчив дефекатами по сої.

  

З яким трактором ви агрегатуєте обприскувач?

- Агрегатуємо з New Holland 6050, працює по RTK сигналу.

 

При виборі обприскувача які у вас були першочергові критерії?

- Ми обирали його свідомо, в нього є дуже великі дві переваги.

Перше це алюмінієві штанги. Тобто ми можемо вносити КАС, фунгіциди і гербіциди, він ВСЕ може вносити.
І другий немаловажливий критерій - по-форсункове відключення. Це дає змогу економити витратні матеріали, які на сьогодні мають не маленьку вартість.

Так що, ми дуже задоволені і вважаємо що це гарний вибір. А на мою особисту думку – це найкращий з причіпних оприскувачів за дуже розумні гроші.

 

Як швидко навчався ваш оператор керувати цим агрегатом?

- Завдяки вашим сервісним інженерам, які вводили в експлуатацію цю техніку, наші оператори дуже швидко навчились, проблем не було.

До речі, вчора зателефонували з вашої компанії і сказали, що вони приїдуть зроблять сервісне налаштування, і замінять форсунки, клапана, щоб підготувати техніку до сезону. Це неабияк приємно, що про нас не забувають і нагадують нам про підготовку до сезону. Тобто ми задоволені не тільки оприскувачем а ще і компанією ТЕХ-К.

А що ви можете сказати про маневреність?

- Маневреність залежить від вміння оператора і чи є у вас в тракторі, є автопілот, немає автопілоту. Ми спеціально придбали невеликій трактор вузькоколійний, щоб він працював по міжряддю і нічого не витоптував. За сутки ми робили по  300-400 га, тому з цих показників можна зробити висновки, що маневреність гарна.

 Голов_метріс_1.jpg

Останнє питання. Ви могли би порадити вашим сусідам чи знайомим техніку KUHN?

Так я раджу, а як вам потрібна рекомендація то ви можете посилатись на мене я розповім все і поставлю оцінку 5 по 5 бальній шкалі. Одне скажу, якщо людям потрібен обприскувач для роботи не на останій стадії вегетації кукурудзи, соняшника то цей обприскувач може задовільнити всі потреби. Наше господарство має обприскувач з високім кліренсом, але ми працюємо ним тільки коли потрібне обприскування на останній стадії вегетації. Але все решта операцій ми проводимо на METRIS 4102 AUTOSPRAY, через те що він має по-форсункове відключення, а це значна економія для нас.

 

- Олег Якович, ми вам дуже вдячні за приділений час та за високу оцінку не тільки роботи обприскувача, а і нашої компанії.


AIKo

Читайте також

MULTI MASTER 123 від KUHN – для середніх господарств
18 Июня 2024
MULTI MASTER 123 від KUHN – для середніх господарств
Косарка-плющилка FC 3561
28 Мая 2024
Косарка-плющилка FC 3561
Граблі роторні (валкоутворювач) KUHN GA 6930
27 Мая 2024
Граблі роторні (валкоутворювач) KUHN GA 6930