Досвід використання техніки KUHN в Франції

Досвід використання техніки KUHN в Франції. Чим сподобалась сівалка точного висіву KOSMA аграрію Вільфрід Лекарпентьє з SARL LECARPENTIER.

«Це правда, що ця модель легша і її легко налаштовувати. Комбінація борона/ KOSMA виправдала всі мої сподівання»

Чому саме KOSMA? Вільфрід Лекарпентьє, менеджер SARL LECARPENTIER: «Основною причиною придбання KOSMA є те, що у регіоні закрився цукровий завод, і це величезна проблема, тому що зараз нам не вистачає посівів. Ротації короткі, і ми часто повертаємось до одних і тих же видів культур, як наприклад: ми повернулися до виробництва кукурудзи.

Для селекціонерів вже були силосні культури, але ми вирощували дуже мало зернової кукурудзи, тому що вирощувати пшеницю після зернової кукурудзи складно. Але ми повертаємось до подібної технології в зв’язку з припиненням вирощування цукрового буряка, тому й змушені вирощувати інші культури.

Більше того, маючи посівну комбінацію з фронтального бункера, вертикальної фрези та навісної висівної сошникової балки, мені не довелося купувати сівалку KOSMA з бункером для мінеральних добрив, оскільки я вже його мав. Мені просто довелося навісити сівалку KOSMA на ротаційну борону замість висівної сошникової балки, так економічно і це було чудово.

В нашому регіоні в основному глинисті ґрунти, а тому є невеликі проблеми з навісними посівними агрегатами через тракторні колії. І саме тому мене влаштовує принцип комбінації, рівномірно розподіливши навантаження на трактор. Крім того, конструкцією передбачено простоту операції налаштування глибини та її дотримання.

KOSMA_1.png

Переваги KOSMA

1.    Посівна комбінація

«Для початку – сенс поєднання агрегатів для підготовки ґрунту та посівного для мене полягав у тому, щоб робити все за один прохід. І потім, ми витрачаємо менше часу та уникаємо надмірного ущільнення на наших глинистих ґрунтах, особливо в дощовий період. Комбінація борона/сівалка працює послідовно з робочою швидкістю 7/8/8,5 км/год, і нам це підходило. У мене не було проблем з появою KOSMA, це спрацювало».

2.    Легка сівалка

«Факт, що ця нова модель сівалки KOSMA легша. У мене не так багато великих тракторів. Я вважаю за краще мати універсальність у своєму парку з невеликими моделями. Вага комбінації борона/сівалка ззаду дуже, дуже велика. Отже, якщо Ви навісите завантажену матеріалом сівалку, вона нахилить трактор назад. Але комбінація – спереду бункер + ротаційна борона/KOSMA ззаду була прекрасною, і вона відповідала всім моїм очікуванням».

3.    Прості та швидкі налаштування

«Одне впевнено можна сказати – це легке налаштування. Регулювання глибини є простим Крім того, важливим є компонент додаткового тиску на ґрунт. Я цього трохи боявся, але в наші глинисті ґрунти висівні модулі добре входили, це бездоганно. Мені сподобалася простота машини, бо я призначаю працівників на сівбу. У наші дні це важливо мати прості налаштування. Якщо це занадто складно, ви витрачаєте багато часу на навчання людей. Метою нашого бізнесу є продуктивність роботи.

kosma_tex-k_1.jpg

Два основні пункти для мене:

1.    Той факт, що борона добре інтегрована для сівалки і що мої трактори можуть тягнути комбінацію. Я також оцінив налаштування глибини на глинистих ґрунтах, адаптування сівалки.

2.    Простота машини. Окрім того, дорожні розміри надзвичайно компактні, конвой не потрібен, і можна їхати зі швидкістю до 40 км/год. Крім того, той факт, що сівалка легка, а бункер спереду порожній, зберігається рівновага. Тому, якби сівалка була важчою, потрібні були б противаги до бункеру, це було б ще більш складним комбінуванням. Чесно кажучи, я не зміг знайти жодних негативних моментів для цієї машини».

AIKo

Читайте також

Multi-Leader XT: Новий стандарт ефективності для великих господарств
12 Июля 2024
Multi-Leader XT: Новий стандарт ефективності для великих господарств
MULTI MASTER 123 від KUHN – для середніх господарств
18 Июня 2024
MULTI MASTER 123 від KUHN – для середніх господарств
Косарка-плющилка FC 3561
28 Мая 2024
Косарка-плющилка FC 3561