Керуйте обприскуванням по максимуму

Розроблення, виготовлення, вибір та експлуатація обприскувачів стали одними з найважчих завдань у технічному забезпеченні землеробства. Якими критеріями керуються аграрії, вибираючи обприскувач?

3123212.jpg

Обприскувач KUHN Metris 4102

Передусім потрібна техніка для забезпечення внесення необхідних ЗЗР із заданою нормою, рівномірністю, з високою продуктивністю на потрібній площі та в оптимальні, дуже стислі строки на різних стадіях розвитку рослин. Вона мусить якісно вносити хімікати на полях із різним рельєфом та в різних погодних умовах.

За допомогою різних типів форсунок повинна бути можливість чіткого дотримання в роботі форми факела, розміру та структури краплин залежно від різних чинників. Звертають увагу і на широкий модельний ряд із різними типами насосів для вибору тиску та потоку, підвіски та систем управління для оптимальної комплектації.

Конструкція має забезпечувати просте промивання, консервування та виконання таких профілактичних робіт, як змащування і заміна компонентів, які зношуються або піддаються впливу хімічних речовин.

Широкий модельний ряд обприскувачів, які виготовляє група компаній KUHN, дає змогу вибрати саме той, який найкраще задовольнить потреби аграрія. З усього асортименту обприскувачів KUHN розглянемо причіпну модель Metris 4102, на базі якої впроваджено першу та єдину у світі технологію Autospray, яку розробили конструктори заводу KUHN-Blanchard. Сама модель обприскувача Metris 4102 зарекомендувала себе впевнено й має попит на світовому ринку, задовольняючи всі перераховані вище потреби найвибагливішого аграрія.

А форму факела, розмір та структуру краплин, незалежно від норми виливу робочої рідини та швидкості обприскувача, здатна забезпечити технологія Autospray з максимально високою якістю й лише одним типом розпилювачів, до діапазону яких належать бажані параметри. Оскільки максимальний ефект дії робочого розчину залежить не лише від заданої норми, а й від розміру та структури краплин, аграрію залишається вибрати тільки тип розпилювачів, а все інше виконає система Autospray залежно від швидкості обприскувача та потреби на тій чи іншій ділянці поля.


31231212.jpg

Система Autospray гарантує безпечну роботу обприскувача для навколишнього середовища

Як це працює?

  • Аграрій вибирає правильну норму витрат робочого розчину та точний розмір крапель.

  • Згідно з цим підбирає лише один тип розпилювача, за параметри якого не виходить бажана норма виливу та ефективний розмір крапель за мінімального та максимального тиску в системі для якісної його роботи.

  • Система Autospray в додатку ISOBUS диференційно керує «розумними» тримачами розпилювачів, строго дотримуючись норми витрат та зберігаючи при цьому потрібний тиск у системі обприскування для формування точного розміру крапель залежно від швидкості та потреби.

  • Переваги системи Autospray в тому, що за правильного вибору типу розпилювача вона забезпечує високу якість роботи обприскувача, строго дотримуючись стабільного розміру краплин під час зміни норми витрат у діапазоні швидкостей, для якого треба було б чотири, а то й п’ять типів розпилювачів у традиційних системах обприскування.

  • Система Autospray керує послідовним вимиканням форсунок для уникнення перекриття і роботою на краях поля, чим гарантує безпечну роботу обприскувача для навколишнього середовища, збереження врожаю та значно економить затрати аграрія.

312312.jpg

Система Autospray керує послідовним вимиканням форсунок для уникнення перекриття і роботою на краях поля


Враховуючи, що не всі господарства можуть собі дозволити придбати сучасну техніку, дилери компанії KUHN пропонують скористатись послугою кредитування від провідних банків. Наприклад, одна з найкращих пропозицій у Кредобанку 0% на 12 місяців за умови першого внеску 50%.

Джерело: iFarming https://bit.ly/3xIroH0

AIKo

Читайте також

Перший зерновий бункер Kinze
12 Октября 2021
Перший зерновий бункер Kinze
СТАТИ УСПІШНИМ ФЕРМЕРОМ
23 Ноября 2021
СТАТИ УСПІШНИМ ФЕРМЕРОМ
Рослині рештки та оптимізація живлення ґрунту
22 Ноября 2021
Рослині рештки та оптимізація живлення ґрунту