Косарка-плющилка FC 3561

Операція «скошування» покладена на FC 3561 – причіпну косарку-плющилку з захватом 3.5 м.

FC 3161 TCD_WORK_AERIAL_NH (3).jpg

«Вона з’явилася у нас 2 роки тому – це абсолютно звичайна косарка з плющилкою під люцерну, - каже директор НВАП «Ель Гаучо» Віталій Луй. – Працює дуже непогано: свою роботу виконує. Я працюю із технікою KUHN так званої «зеленої лінії» близько 12 років. За цей час я зустрів лише одну людину, – а я спілкуюсь із багатьма технологами тваринництва, – яка мала негативний досвід використання косарки KUHN, а так всі люди задоволені абсолютно».

FC 3561, як і всі косарки KUHN серії FC 1061, оснащена різальним брусом OPTIDISC® ELITE, 

OPTIDISC_keyvisuals_1809 (1).jpg

конструкція якого сприяє якісному скошуванню та надійній роботі. Перше досягається завдяки запатентованому розташуванню робочих органів із перемінним кроком: більше вільного простору там, де диски обертаються на зустріч один одному, ніж там, де проти. Це надає більше простору для швидкого переміщення маси, а також забезпечує більше перекриття ножів відповідно.

Для забезпечення надійної роботи привідні шестерні в OPTIDISC® ELITE мають великий діаметр, виготовлені зі сплаву належної міцності, а, крім того, встановлені так, що для передачі крутного моменту одночасно в зачепленні задіяна велика кількість зубів. Все це забезпечує високий супротив системи при попаданні перешкоди. Якщо ж навантаження сягає піку, диск просто відпадає. 

OPTIDISC_keyvisuals_1809 (6).png

Під підшипником на валу диска прорізана канавка (технологія KUHN захисту від перевантаження PROTECTADRIVE), по якій при сильному перевищенні робочого навантаження, наприклад: попадання сторонніх предметів на ніж – каміння, гідранта чи щось інше, верхня частина валу разом з робочим диском відривається, не зашкоджуючи самому косильному брусу та всій трансмісії.

OPTDISC_ELITE_Protectadrive_Details.jpg

Диски працюють на швидкості близько 50 об/хв та захищені від пошкодження сталевими кожухами. Ножі швидко замінюються завдяки системі FAST-FIT.

FAST-FIT_Details.jpg

«Можна якісно налаштувати висоту зрізу, попрацювати з шириною валка на полі та відрегулювати перебивання стебла люцерни. Налаштування косарки працюють відмінно, тому ми задоволені», – оцінює пан Віталій.

FC 3561 може оснащуватись 3-ма типами плющилок: TCD – сталеві поворотні пальці, що регулюються в 5-ти положеннях та використовуються для прискореного висихання, особливо довгої, зрілої та важкої трави; TCR – поліуретанові ролики SQUAREFLEX,

SQUAREFLEX_conditionner.jpg

створені для роботи в щільних посівах і на травах із товстими стеблами; TCS – сталеві ролики для роботи в умовах підвищеного зносу. TCD і TCS працюють на швидкості 780/1000 об/хв, TCR – 780 об/хв. Ротор плющилки захищений рішенням POSIGUARD – різний болт.

Скошена маса може розподілятись в один валок (ширина від 0.9 м), а також у ряд із двох валків (ширина до 2.3 м). Ця властивість особливо подобається Віталію Лую.

FC 3161 TCD_WORK_AERIAL_NH (5) (1).JPG

«В традиційному підході за косаркою має йти ворушилка, а за нею – валкоутворювач має зібрати всю цю масу до купи. Я є великим противником такого технологічного підходу, - підкреслює він. – Тому що за нього дуже багато технологічних втрат, а також сміття в майбутньому продукті. Тому ми працюємо за спрощеною схемою: робимо скошування на максимально широкий валок, сушимо в ньому, а потім одразу працюємо валкоутворювачем. Це трошки ризикованіше через непередбачувані опади в травні-червні, але ми надзвичайно велику увагу приділяємо чистоті сіна та сінажу: якщо золи більше 8% - корм неякісний, тому ми працюємо за такою схемою».

Копіювати поверхню поля косарка здатна завдяки підвісці торсіонного типу. Плющилка та різальний блок механічно зв’язані між собою, завдяки чому зберігається робоча висота.

FC 3561 оснащена редуктором GIDRODYNE®. Він дозволяє здійснювати поворот на 90° і в один, і в інший бік, а також має вбудований гідронасос для більш ефективного змащування та охолодження.

GIRODYNE_Details.png

AIKo

Читайте також

MULTI MASTER 123 від KUHN – для середніх господарств
18 Июня 2024
MULTI MASTER 123 від KUHN – для середніх господарств
Граблі роторні (валкоутворювач) KUHN GA 6930
27 Мая 2024
Граблі роторні (валкоутворювач) KUHN GA 6930
Обприскувач METRIS 4102 AUTOSPRAY  на голову вище та технологічніше ніж інші моделі.
25 Апреля 2024
Обприскувач METRIS 4102 AUTOSPRAY на голову вище та технологічніше ніж інші моделі.