Розкидачі добрив KUHN AXIS – неперевершена точність внесення

Отримання стабільних урожаїв сільськогосподарських культур за сучасними технологіями нерозривно пов’язане з використанням мінеральних добрив, які визначають урожайність рослин і впливають на якість продукції.

Розкидачі добрив KUHN AXIS

Для внесення гранульованих мінеральних добрив і підживлення ними посівів компанія KUHN (Франція) пропонує навісні та причіпні розкидачі мінеральних добрив моделі AXIS, які добре відомі українським аграріям. Характерними ознаками цих машин є проста конструкція, легкість і зручність у використанні, точне дотримання норми внесення та безпроблемне обслуговування.

Розкидачі AXIS виготовляють у кількох модифікаціях, які відрізняються між собою, головним чином, місткістю бункера та шириною внесення добрив. Зокрема, місткість бункера може становити від 1000 до 4200 літрів, а робоча ширина – 12-50 метрів. 

Більшість елементів конструкції розкидачів KUHN, а саме:

  • несучий кузов,
  • основа бункера,
  • вихідні отвори,
  • циліндричні вали,
  • захисні пластини розкидаючих дисків виготовлені з нержавіючої сталі, що гарантує надтривалий термін експлуатації.
AXIS 40.2 M-EMC-W_HEIGHT ADJUSTMENT_tex_k.jpg

Наприклад, першу заміну оливи у корпусі редуктора, за допомогою якого передається крутний момент на диски та мішалку, необхідно проводити лише після перших 10-ти років експлуатації розкидачів.

На розкидачах встановлені унікальні клапани спрямування добрив, які є ексклюзивною розробкою KUHN. Вони регулюють місце падіння добрив на розкидаючі диски, що, у свою чергу, визначає робочу ширину захвату машини. Для того щоб збільшити точність розкидання, клапан направляє потік добрив до контакту з лопатками диска у певному місці.

Вже тривалий час розкидачі AXIS оснащуються електронним блоком управління QUANTRON, який регулює кількість внесення добрив пропорційно швидкості руху трактора, таким чином утримуючи однакову норму внесення добрив по всій площині поля. Електроніка реагує на будь-який момент зміни швидкості агрегату, управляючи заслінками для збереження норми. Тракторист отримує на графічному екрані інформацію щодо норми внесення добрив. Щоб збільшити або зменшити норму внесення, необхідно лише відповідно збільшити або зменшити розмір вихідного отвору з блоку управління.

AXIS- CCI 1200.png

Розкидачі AXIS також обладнуються OPTI-POINT – системою автоматичного визначення оптимального моменту відкриття та закриття дозуючих заслінок.

Щоб відрегулювати розкидач на задану норму внесення, необхідно, насамперед, визначитися з типом добрив, в чому допоможе каталог з фотографіями добрив для ідентифікації мінерального добрива за формою та розміром гранул. По каталогу підбирають фото добрива з максимально подібними характеристиками. На вибраній фотографії зазначено номер сторінки в таблиці відповідних норм внесення, за якою потрібно проводити подальші налаштування розкидача. Показники, наведені в таблицях, отримані шляхом практичних випробувань, чим і пояснюється висока якість роботи розкидачів мінеральних добрив. 

FERTILISER_SELECTION_tex-k.jpg

Сучасні розкидачі добрив АКСИС обладнані ексклюзивною розробкою компанії KUHN – системою Electronic Massflow Control (EMC) – «електронне управління потоком маси», яка завдяки зважуванню вимірює та регулює норму внесення окремо на лівому та правому дисках. Система гарантує ідеальну точність норми внесення кожної секунди на кожну рослину. Завдяки системі EMC агрегат не чутливий до роботи на схилах. А, якщо вихідний отвір добрив перекриває випадкова перешкода (наприклад, камінь чи грудка злежаних добрив), система автоматично скорегує розмір вихідного отвору з відповідного боку. Система EMC адаптована для використання з технологіями ISOBUS.

SPREADSET_тех-к.jpg

AIKo

Читайте також

Програму літніх знижок - розпочато!
18 Июля 2024
Програму літніх знижок - розпочато!
Multi-Leader XT: Новий стандарт ефективності для великих господарств
12 Июля 2024
Multi-Leader XT: Новий стандарт ефективності для великих господарств
MULTI MASTER 123 від KUHN – для середніх господарств
18 Июня 2024
MULTI MASTER 123 від KUHN – для середніх господарств