Сільгосптехніка RHINO

AIKo

Особливості бренду

Компанія Rhino AG з 1930 року випускає запатентоване причіпне і напівнавісне обладнання для тракторів: мульчувачі, ротаційні косарки, культиватори, колісні граблі, сінозворушувачі, призначені для підготовки грунту і догляду за полями.

90 років
AIKo

Новинки

Назад
Вперед
Сергій Вербовський
Спеціаліст по техніці RHINO

Потрібна професійна консультація?

Допоможу вибрати оптимальну конфігурацію обладнання з урахуванням ваших завдань і потреб.

Замовити консультацію

Запчастини для техніки RHINO

Вибрати запчастину

Американська компанія RhinoAg займається виготовленням напівнавісних і причіпних агрегатів для тракторної техніки. Продукція бренду користується попитом у багатьох країнах світу завдяки високій надійності і продуктивності.

Відмінні риси бренду

Вперше сільгосптехніка RhinoAg надійшла в продаж в 1945 році, хоча компанія була зареєстрована у Техасі в грудні 1930 року. Як дочірнє підприємство корпорації Austin Bridge Company, вона випускала автогрейдери, пакувальники, катки та інше обладнання, що застосовується в будівництві. Під час Другої світової війни завод займався виготовленням запальні бомби, але в 1943 році частина його будівель згоріла.

Зробивши вибір на користь сільськогосподарської техніки у післявоєнний час, компанія RhinoAg стала виготовляти роторний подрібнювач стебел, який під'єднувався до передньої частини трактора. Завдяки такому агрегату фермери могли орати землю і подрібнювати рослини за один проїзд по полю. У 1969 році асортимент поповнився поворотним роторним різаком Flex 15, який був скопійований багатьма конкурентами після закінчення терміну дії патенту. І до сих пір він служить важливим прикладом для розробників уніфікованого польового обладнання.

За всю історію існування компанія не раз зазнавала змін, що позитивно вплинули на її розвиток. У 1981 році вона стала називатися Rhino Products, Inc, а через п'ять років її активи викупив холдинг Alamo Group Inc. Це забезпечило підприємству необхідні інвестиції, виробничі потужності, які суттєво розширили перелік продукції, що випускається.

Асортимент техніки RhinoAg

Сьогодні компанія RhinoAg пропонує аграріям роторні і ланцюгові косарки, мотоблоки, колісні граблі, культиватори, сінозворушувачі, борони, плуги. Також великим попитом користуються мульчувачі, що агрегуються з тракторами за допомогою спеціальної системи кріплень.

Завдяки продуманій конструкції такі агрегати подрібнюють будь-які бур'яни і рослинні залишки на полях, що не захоплені комбайном. В результаті ґрунт удобрюється, стає рихлим і отримує додатковий захист від переохолодження / перегрівання.

Вся сільгосптехніка, яка поставляється американським виробником, відрізняється довгим експлуатаційним терміном і безпекою. Інженери впроваджують нові технології, що підвищують якість обробки ґрунту будь-якого типу, що у підсумку впливає на врожайність.

Автоматизація процесів скорочує тимчасові витрати, дозволяючи аграріям швидко справлятися з поставленими завданнями. У складних кліматичних умовах це особливо важливо, тому що будь-яке зволікання позначається на прибутку.

«АІКО» — дистриб'ютор RhinoAg

Сільськогосподарські агрегати RhinoAg в Україні реалізуються компанією «АІКО» — офіційним дилером американської торгової марки. В асортименті представлена ​​різна ґрунтообробна техніка, розрахована на інтенсивну експлуатацію і високі навантаження. Великий досвід роботи і співпраця з кращими виробниками дозволяє менеджерам «АІКО» виконувати замовлення будь-якої складності, що надходять від великих аграріїв і невеликих фермерських господарств.

Крім високоякісної техніки, ми пропонуємо клієнтам цілодобову сервісну підтримку і послугу демонстраційного показу. Перед покупкою того або іншого агрегату, замовник може перевірити його працездатність на власному полі і оцінити результат. Також наші фахівці готові налаштувати обладнання і запустити техніку в експлуатацію, якщо у цьому виникне необхідність.