Відгук про сівалку KINZE 3605 Blue Drive

Відгук про сівалку KINZE 3605 Blue Drive.

Про проблеми які прийшлось вирішувати господарству "Луга-Нова" приватного підприємства "Універсам", про те чому була обрана саме ця сівалка, скільки часу потрібно було на навчання оператора, про все це та інше розповість Заступник директора «Луга-Нова» по механізації Андрій Пасось

«Ми зіткнулися з гострою потребою кардинально змінити технологію посіву, в основному, кукурудзи та соняшнику. Тому ми шукали сівалку, яка відповідає таким вимогам: точність посіву, дотримання заданої норми висіву, а також сівалка повинна бути простою в транспортуванні, експлуатації та обслуговуванні. Ось чому ми вирішили придбати Kinze 3605 Blue Drive.

Основними перевагами цієї сівалки є система Blue Drive і простота налаштування самої сівалки, а також Blue Vantage — монітор, з яким оператору дуже легко працювати.

Минулого року ми запланували засіяти понад три тисячі гектарів соняшнику та кукурудзи. Сівалка гарно впоралася зі своєю роботою. Ми обов’язково будемо рекомендувати цю сівалку іншим господарствам, оскільки вона забезпечує все необхідне для якісного посіву та зручна в експлуатації.»
Заступник директора агрофірми «Луга-Нова» приватного підприємства "Універсам"

AIKo

Читайте також

Досвід використання техніки KUHN в Франції
24 Марта 2024
Досвід використання техніки KUHN в Франції
Причіпний обприскувач METRIS 4102 AUTOSPRAY
19 Февраля 2024
Причіпний обприскувач METRIS 4102 AUTOSPRAY
Сівалка зроблена для людей, які цінують свій час!
26 Января 2024
Сівалка зроблена для людей, які цінують свій час!