Відгук про сівалку KINZE 3605 Blue Drive

Відгук про сівалку KINZE 3605 Blue Drive.

Про проблеми які прийшлось вирішувати господарству "Луга-Нова" приватного підприємства "Універсам", про те чому була обрана саме ця сівалка, скільки часу потрібно було на навчання оператора, про все це та інше розповість Заступник директора «Луга-Нова» по механізації Андрій Пасось

«Ми зіткнулися з гострою потребою кардинально змінити технологію посіву, в основному, кукурудзи та соняшнику. Тому ми шукали сівалку, яка відповідає таким вимогам: точність посіву, дотримання заданої норми висіву, а також сівалка повинна бути простою в транспортуванні, експлуатації та обслуговуванні. Ось чому ми вирішили придбати Kinze 3605 Blue Drive.

Основними перевагами цієї сівалки є система Blue Drive і простота налаштування самої сівалки, а також Blue Vantage — монітор, з яким оператору дуже легко працювати.

Минулого року ми запланували засіяти понад три тисячі гектарів соняшнику та кукурудзи. Сівалка гарно впоралася зі своєю роботою. Ми обов’язково будемо рекомендувати цю сівалку іншим господарствам, оскільки вона забезпечує все необхідне для якісного посіву та зручна в експлуатації.»
Заступник директора агрофірми «Луга-Нова» приватного підприємства "Універсам"

AIKo

Читайте також

Salford буде придбана Linamar Corporation
09 Мая 2022
Salford буде придбана Linamar Corporation
Перший зерновий бункер Kinze
12 Октября 2021
Перший зерновий бункер Kinze
СТАТИ УСПІШНИМ ФЕРМЕРОМ
23 Ноября 2021
СТАТИ УСПІШНИМ ФЕРМЕРОМ