Чому відомий прихильник no-till технології не продає Salford RTS?

 Чому відомий прихильник no-till технології не продає Salford RTS?

 

Про це ви можете дізнатись подивившись відео з проекту «Життя техніки після продажу».

Ми побували в гостях у Андрія Борисовича Чичети, директора господарства ВВІ Агро (Миколаївська область), який придбав агрегат вертикального обробітку ґрунту Salford RTS у 2015 році. І розпитали чи користується він і досі Селфорд РТС.

Чечета_2.jpg 

- Для чого вам потрібен був цей агрегат? Які операції він повинен був виконувати?

- Проблема у нас була в чому? Після прибирання соняшнику і пізніх ярових культур ми не могли зайти в поле. У нас дуже мало опадів і земля стає, як бетон, ні одна машина не справлялась, а Селфорд РТС цю проблему вирішив.

У випадку повного бетону ми проходили два рази. Перший раз ми заглиблювали на 1,5 - 2 см., а другий на 5 см. Таким чином ми підготовлювали ґрунт під посів.

- Ви вже довгий час як впровадили в господарстві no-till технологію зараз Ви використовуєте агрегат Селфорд РТС і якщо так, то як саме?

- Коли я перейшов на no-till технологію, я вивіз весь свій технопарк на продаж, залишив тільки РТС.

Зараз ми його використовували коли сіяли по соняшнику горох, стояла палка і нам потрібно було її збити. Ось ми і запустили РТС в один прохід.

А ще він дуже гарно вирівнює ґрунт. Якщо є якійсь мікрорельєф, який заважає працювати обприскувачу або сівалці то Salford RTS за два проходи робить практично стіл.

Ще приклад, в цьому році у нас було дуже багато опадів і в поле практично не можливо було зайти, а потрібно було працювати. Ми все одно зайшли і тепер у нас залишилась колія від обприскувача від 10 до 15 см. І ми такі сліди заробимо Селфорд РТС. Тобто для цього ми теж використовуємо і в любому випадку це краще ніж дискова борона.

 

- Ви порекомендуєте цей агрегат аграріям які, ще не перейшли на no-till?

Для тих хто працює в нашому регіоні по класичній обробці ґрунту, а у нас дуже мало опадів то цей агрегат просто незамінна річ. Взагалі якщо бути відвертим то любий агрегат вертикальної обробки ґрунту є найкращім рішенням для підготовки ґрунту під посів, але на сьогоднішній день я поки що не бачив нічого кращого ніж Селфорд РТС. В цьому агрегаті кожний диск на окремій стойці, на окремій пружині, диск крутиться по кругу і можна з ним розвертатись його не викручує не виламує, все працює. Дуже якісний міцний метал.

Селфорд_РТС.jpg

    - А який у вас був розхід палива коли ви працювали цим агрегатом?
- Все залежить від глибини обробітку та стану ґрунту, але мені здається що більше 5 л не було і менше 3,5 л. я теж не пам’ятаю.

По яким культурам ви працювали РТСом?
- Соняшник і кукурудза сорго.

 

- А ви можете згадати яка була швидкість трактору?
- Скільки є швидкість у трактора стільки він буде тягнути агрегат. Чим вище швидкість тим краще якість обробітку. Ні однією бороною ви не зможете працювати на такій високій швидкості. Ми обмежувались 15 км/год. Вище вже не комфортно трактористу, про людей теж потрібно думати.

 

- Які ви міняли запчастини?
- Я практично нічого не міняв, можливо десь якийсь підшипник, а так тут навіть рідні диски стоять.

 

- Які є недоліки у агрегату вертикального обробітку ґрунту Селфорд РТС?
- У цього агрегату є один недолік. Він не вирізає бур’яни – все більше немає недоліків.

 Чечета_6.jpg

- У вас є в планах продаж агрегату вертикального ґрунту Селфорд РТС?

- Я можу продати цей агрегат зараз дорожче ніж я його купував і це з розрахунку його зносу, але я все одно його не продам. Нехай стоїть.

 Повну версію інтерв’ю з Андрієм Борисовичем а також інші серії відео з серіалу «Життя техніки після продажу» можна побачити на нашому YOU TUBE каналі.

 Дякуємо за інтерв’ю Чичеті Андрію Борисовичу!

І бажаємо гарної погоди, високих врожаїв і звичайно мирного неба!


 

AIKo

Читайте також

KUHN ESPRO RT 12000 RC: нижча потужність для вищої продуктивності
15 Ноября 2023
KUHN ESPRO RT 12000 RC: нижча потужність для вищої продуктивності
Сівалка Kinze 3005 з Interplant, сіє як злакові, так і проcапні  культури
10 Ноября 2023
Сівалка Kinze 3005 з Interplant, сіє як злакові, так і проcапні культури
Мінерально-точні можливості сучасних машин. Розкидач KUHN AXIS
02 Ноября 2023
Мінерально-точні можливості сучасних машин. Розкидач KUHN AXIS