Чому відомий прихильник no-till технології не продає Salford RTS?

 Чому відомий прихильник no-till технології не продає Salford RTS?

 

Про це ви можете дізнатись подивившись відео з проекту «Життя техніки після продажу».

Ми побували в гостях у Андрія Борисовича Чичети, директора господарства ВВІ Агро (Миколаївська область), який придбав агрегат вертикального обробітку ґрунту Salford RTS у 2015 році. І розпитали чи користується він і досі Селфорд РТС.

Чечета_2.jpg 

- Для чого вам потрібен був цей агрегат? Які операції він повинен був виконувати?

- Проблема у нас була в чому? Після прибирання соняшнику і пізніх ярових культур ми не могли зайти в поле. У нас дуже мало опадів і земля стає, як бетон, ні одна машина не справлялась, а Селфорд РТС цю проблему вирішив.

У випадку повного бетону ми проходили два рази. Перший раз ми заглиблювали на 1,5 - 2 см., а другий на 5 см. Таким чином ми підготовлювали ґрунт під посів.

- Ви вже довгий час як впровадили в господарстві no-till технологію зараз Ви використовуєте агрегат Селфорд РТС і якщо так, то як саме?

- Коли я перейшов на no-till технологію, я вивіз весь свій технопарк на продаж, залишив тільки РТС.

Зараз ми його використовували коли сіяли по соняшнику горох, стояла палка і нам потрібно було її збити. Ось ми і запустили РТС в один прохід.

А ще він дуже гарно вирівнює ґрунт. Якщо є якійсь мікрорельєф, який заважає працювати обприскувачу або сівалці то Salford RTS за два проходи робить практично стіл.

Ще приклад, в цьому році у нас було дуже багато опадів і в поле практично не можливо було зайти, а потрібно було працювати. Ми все одно зайшли і тепер у нас залишилась колія від обприскувача від 10 до 15 см. І ми такі сліди заробимо Селфорд РТС. Тобто для цього ми теж використовуємо і в любому випадку це краще ніж дискова борона.

 

- Ви порекомендуєте цей агрегат аграріям які, ще не перейшли на no-till?

Для тих хто працює в нашому регіоні по класичній обробці ґрунту, а у нас дуже мало опадів то цей агрегат просто незамінна річ. Взагалі якщо бути відвертим то любий агрегат вертикальної обробки ґрунту є найкращім рішенням для підготовки ґрунту під посів, але на сьогоднішній день я поки що не бачив нічого кращого ніж Селфорд РТС. В цьому агрегаті кожний диск на окремій стойці, на окремій пружині, диск крутиться по кругу і можна з ним розвертатись його не викручує не виламує, все працює. Дуже якісний міцний метал.

Селфорд_РТС.jpg

    - А який у вас був розхід палива коли ви працювали цим агрегатом?
- Все залежить від глибини обробітку та стану ґрунту, але мені здається що більше 5 л не було і менше 3,5 л. я теж не пам’ятаю.

По яким культурам ви працювали РТСом?
- Соняшник і кукурудза сорго.

 

- А ви можете згадати яка була швидкість трактору?
- Скільки є швидкість у трактора стільки він буде тягнути агрегат. Чим вище швидкість тим краще якість обробітку. Ні однією бороною ви не зможете працювати на такій високій швидкості. Ми обмежувались 15 км/год. Вище вже не комфортно трактористу, про людей теж потрібно думати.

 

- Які ви міняли запчастини?
- Я практично нічого не міняв, можливо десь якийсь підшипник, а так тут навіть рідні диски стоять.

 

- Які є недоліки у агрегату вертикального обробітку ґрунту Селфорд РТС?
- У цього агрегату є один недолік. Він не вирізає бур’яни – все більше немає недоліків.

 Чечета_6.jpg

- У вас є в планах продаж агрегату вертикального ґрунту Селфорд РТС?

- Я можу продати цей агрегат зараз дорожче ніж я його купував і це з розрахунку його зносу, але я все одно його не продам. Нехай стоїть.

 Повну версію інтерв’ю з Андрієм Борисовичем а також інші серії відео з серіалу «Життя техніки після продажу» можна побачити на нашому YOU TUBE каналі.

 Дякуємо за інтерв’ю Чичеті Андрію Борисовичу!

І бажаємо гарної погоди, високих врожаїв і звичайно мирного неба!


 

AIKo

Читайте також

Обприскувач METRIS 4102 AUTOSPRAY  на голову вище та технологічніше ніж інші моделі.
25 Апреля 2024
Обприскувач METRIS 4102 AUTOSPRAY на голову вище та технологічніше ніж інші моделі.
Досвід використання техніки KUHN в Франції
24 Марта 2024
Досвід використання техніки KUHN в Франції
Причіпний обприскувач METRIS 4102 AUTOSPRAY
19 Февраля 2024
Причіпний обприскувач METRIS 4102 AUTOSPRAY