Rolmako - новий бренд в нашому портфелі

Група компаній АІКО в червні 2022р. стала офіційним дилером польського виробника якісної сільгосптехніки Rolmako.

Без имен121и-1.jpg

«Зараз, як ніколи українські сільгоспвиробники потребують якісну техніку за доступними цінами, з низькими експлуатаційними витратами. Саме ця техніка відповідає вимогам та очікуванням аграріїв» – повідомляє директор компанії «АІКО ГРУП» Роман Овдін.

20 річний досвід на ринку продажу сільгосптехніки дозволив фахівцям АІКО оцінити, проаналізувати та обрати найкраще із запропонованих варіантів європейських виробників сільгосптехніки.

«Не дивлячись на складні обставини ми очікуємо гарний попит на ґрунтообробну техніку Rolmako. Ми розширюємо наш асортиментний ряд і наразі будуть доступні три найкращих агрегата це - культиватор Rolmako U 684, глибокорозпушувач Rolmako U 602 та дискова борона Rolmako U 671, U 693.

Без имен1211и-1.jpg

Дані моделі техніки можна агрегатувати з тракторами від 90 к.с. Це дозволить використовувати ці агрегати, як агрохолдінгам, так і невеликим господарствам.

Без имен12111и-1.jpg

«Ще одна з переваг співробітництва з компанією Rolmako швидка доставка завдяки зручному розташуванню заводу та налагодженій логістики, що в наш час значно зменшує вартість техніки» - додає Роман Овдін.

Представляючи сільськогосподарські машини Rolmako, можемо впевнено сказати, що вони успішно конкурують з найдорожчими продуктами преміум брендів, і перевершують продукти конкурентів в більшості факторів.

Без имен121211и-1.jpg

Для довідки:

Компанія Rolmako - це перевірені сільськогосподарські рішення, сучасні технології виробництва, проста та дуже міцна конструкція, високоякісна металургійна продукція, надзвичайно міцне лакофарбове покриття та низькі експлуатаційні витрати. Історія компанії починається з 1982 року з виробництва бурякозбиральних машин та сільськогосподарських причепів. На сьогодні компанія має розширену дилерську сітку в десятках країнах. Потужність та сучасне оснащення виробництва дозволяє вже виробляти більш ніж 2000 одиниць в рік.

AIKo

Читайте також

Програму літніх знижок - розпочато!
18 Июля 2024
Програму літніх знижок - розпочато!
Multi-Leader XT: Новий стандарт ефективності для великих господарств
12 Июля 2024
Multi-Leader XT: Новий стандарт ефективності для великих господарств
MULTI MASTER 123 від KUHN – для середніх господарств
18 Июня 2024
MULTI MASTER 123 від KUHN – для середніх господарств