Salford буде придбана Linamar Corporation

Salford Group Inc., світовий лідер у галузі високоякісного обладнання для обробки ґрунту та внесення добрив, оголосила, що буде придбана Linamar Corporation (TSX:LNR), передовою виробничою компанією, що базується у м. Гельф, Онтаріо, Канада. Очікується, що закупівля завершиться у другому кварталі 2022 року за умови виконання звичайних умов закриття, включаючи отримання необхідного схвалення регуляторних органів.

Придбання Salford розширить портфель Linamar в галузі сільського господарства, який наразі володіє MacDon Industries Limited.

Окрім MacDon, Linamar має історію сільськогосподарського виробництва, володіючи White Farm Equipment у 1980-х роках разом із Western Combine, яка виробляла комбайни під брендом Massy Ferguson у 1990-х. Також підрозділ компанії Linamar у Східній Європі - OROS виробляє жатки для кукурудзи та соняшнику під брендами MacDon та OROS.

«Ми дуже раді приєднатися до сім’ї Linamar», – сказав Джеф Грей, президент Salford Group. «Обидва Linamar і MacDon мають чудову репутацію в галузі, і ми віримо, що поєднання наших ресурсів, наших відповідних сильних сторін бренду та мереж дистрибуції дозволить Salford конкурувати та впроваджувати інновації на більш високому рівні з більшим охопленням ринку, забезпечуючи ще більшу вигоду для дилерів та фермери».

«Це захоплююче та важливе придбання для Linamar», – сказала Лінда Хазенфрац, виконавчий голова та генеральний директор Linamar. «Salford має потужний портфель диференційованих продуктів у сегментах застосування живлення сільськогосподарських культур та обробітку ґрунту. Це області, які ми визначили в нашій стратегії зростання сільського господарства як дуже привабливі сегменти для майбутньої диверсифікації продукції».

Після продажу Salford Group продовжить використовувати свою створену мережу виробництва та дистрибуції для продажу продукції під брендом Salford. Штаб-квартира залишиться в Солфорді, Онтаріо, Канада.

Linamar Corporation (TSX:LNR) є передовою виробничою компанією, де перетинання передових технологій та глибокого досвіду виробництва створює рішення, які забезпечують енергію для транспортних засобів, рухаються, працюють і живуть за ради майбутнього. Компанія складається з двох операційних сегментів – промислового та мобільного, які є світовими лідерами у виробничих рішеннях та розробниками високотехнологічних продуктів світового класу. В Linamar працює 26 000 співробітників у 60 виробничих центрах, 11 центрах досліджень і розробок та 25 офісах продажів у 17 країнах Північної та Південної Америки, Європи та Азії, обсяг продажів яких у 2021 році склав 6,5 мільярдів доларів.

Джерело SALFORD GROUP INC. TO BE ACQUIRED BY LINAMAR CORPORATION — Salford Group
AIKo

Читайте також

Досвід використання техніки KUHN в Франції
24 Марта 2024
Досвід використання техніки KUHN в Франції
Причіпний обприскувач METRIS 4102 AUTOSPRAY
19 Февраля 2024
Причіпний обприскувач METRIS 4102 AUTOSPRAY
Сівалка зроблена для людей, які цінують свій час!
26 Января 2024
Сівалка зроблена для людей, які цінують свій час!