Сівалка зроблена для людей, які цінують свій час!

Наступна наша розповідь про сівалку Kinze 3030, яка працює на Полтавщині в фермерському господарстві «Ніконія».


Нам дуже повезло зустріти людину, яка не просто захоплюється своєю роботою, а ще гарно та чітко розповідає про всі нюанси користування сівалкою точного землеробства Кінзе 3035.

Знайомтесь, Іван Цуркан – механізатор, якій засіяв не один гектар і провів багато часу з цією технікою в полі та в господарстві.

ФГ Ніконія

-        Ми придбали сівалку в 2021 році і перше що вона посіяла - була пшениця. Висівали з міжряддям 35 см. І отримали дуже гарний результат. Також зробили один експеримент і посіяли пшеницю з міжряддям 70 см., але ми не збільшили норму висіву, тому важко оцінити результат.

ФГ_Ніконія_1.jpg      

- А як ви на цій сівалці сіяли з міжряддям 35см.?

-        Ми посіяли спочатку на 70 см., а потім змістились і по лініям в агронавігаторі Ag Leader пройшли ще раз.

А навесні ми посіяли кукурудзу, соняшник – то вийшло просто ідеально. В настройках теж вона дуже проста і не треба сильно заморочуватись. Підключив, пройшов, оцінив результат на екрані, якщо не подобається підкрутив колесо і налаштував сингуляцію. І все сієш і радуєшся!

Сингуляція по кукурудзі стабільно трималась 99%. А соняшник від 90% до 100 %

 Сівалка Kinze 3030     

- А що ви можете нам розповісти про добрива?

-        Ми вносимо рідкі добрива, нам цих бочок вистачає приблизно на 15-16 га, звичайно залежить від норми внесення. Це дуже зручно, що не потрібно постійно дозаправляти. Під’їхала машина з добривами помпою закачав, на це все уходить 5 хв.і поїхав сіяти дальше.

А як без добрив, то взагалі красота. Ми нещодавно їздили надавали послугу посіву, то у нас вийшло за день 60 га. Для 8 рядної сівалки – це просто шикарно!

Стосовно транспортування. Приїхав в поле і за 5 хв. можна розкласти сівалку і їхати сіяти.

 

-        Яка у вас грунтообробка?

-        На даний час ми переходимо на no-till, тобто взагалі немає ніякого грунтообробітку.

 

-      Яка у вас була максимальна швидкість?

-        Взагалі тримаємо швидкість 10-12 км/год, пробували і 15 км/год, але трошки падає якість.

-        А як ви швидко розібрались в налаштуваннях?

-        До сівалки питань взагалі не було, лише з хлопцями обговорили деякі питання щодо монітора. На моніторі Ag Leader InCommand 1200 можна створювати контури полів з урахуванням усіх особливостей. У цьому випадку сівалка сіє в межах поля, а за межами поля вимикає посів. Мені агроном дав флешку з картами завдань для диференційованого посіву. Все, що мені потрібно було зробити, це під'єднати цей флеш-накопичувач до дисплея AgLeader, і все, ви готові до роботи.

 Монітор Аглідер

Я рекомендую  сівалку KINZE

 Колись я працював на Tempo Väderstad і на той час мені дуже подобалась та сівалка, але зараз після роботи на сівалці Kinze, я вже не хочу працювати на іншій.

Налаштування цієї сівалки дуже сильно економить час, ти тільки прийшов виставив норму висіву і вперед. А на решта сівалках поки ти підбереш норму висіву по табличці, поки покрутиш ті зірочки проходить купа часу.
А що головне для тракториста? Чим більше гектарів тим більше зарплата.

 

Ця сівалка зроблена людей, які бережуть свій час і гроші!

 Хороша, просто бомба!

 

В наступній нашій розповіді ви дізнаєтесь, що думає про сівалку Kinze 3030 головний агроном ФГ Ніконія – Володимир Лаврик.

Дякуємо Івану Цуркану за приділений час та розповідь. Бажаємо і далі насолоджуватись роботою на сівалці Кінзе 3030 і отримувати гарні результати.

 

AIKo

Читайте також

Причіпний обприскувач METRIS 4102 AUTOSPRAY
19 Февраля 2024
Причіпний обприскувач METRIS 4102 AUTOSPRAY
Cівалка KUHN SDM відмінно працює в нас уже 12-ий рік
09 Января 2024
Cівалка KUHN SDM відмінно працює в нас уже 12-ий рік
KUHN ESPRO RT 12000 RC: нижча потужність для вищої продуктивності
15 Ноября 2023
KUHN ESPRO RT 12000 RC: нижча потужність для вищої продуктивності