Зубові борони LOZOVA MACHINERY - гарантія гарного врожаю

banner lozova2.jpg

LOZOVA MACHINERY подбали про ефективну і продуктивної техніки для весни, щоб аграрії своєчасно почали ранні польові роботи. Компанія пропонує лінійку зубових борін для перших виходів в поле і успішного старту весняної кампанії.

Першими в поле звичайно ж виходять зубові шлейф-борони ЛАРІ. Ці агрегати просто створені для ранньовесняних робіт - вони практично не чутливі до підвищеної вологості. Зуб ЛАРІ розроблений таким чином, щоб виключити зайве налипання ґрунту. У 2020 році LOZOVA MACHINERY розширили лінійку і тепер кожне господарство може підібрати ширину захвату «під себе» - від 7 до 21 метра.

313131.jpg

Завжди актуальна класика - традиційні зубопружінні борони ЛІРА, що давно полюбилися всім аграріям. Машини прекрасно руйнують поверхневий корок, закривають вологу і знищують бур'яни в фазі «білої нитки». Завдяки вібраційній дії пружних зубів борона не забивається і забезпечує високу якість розпушування ґрунту, а унікальна конструкція автономних робочих секцій допомагає зберегти контакт навіть по найскладнішому рельєфу, гарантуючи його максимальне копіювання.

3123213.jpg

Незважаючи на перевірену часом конструкцію, зубові борони ЛІРА постійно модернізуються і поліпшуються - так лінійка борін розширилася «серією М», агрегатами зі зменшеними транспортними габаритами (до 3 м), додаються зручні опції - гідравлічні регулювання, телескопічні тяги та інше. Варто відмітити оновлений дизайн, завдяки якому борони придбали сучасний стильний силует.

31321.jpg

Для весняного боронування, особливо в умовах важких ґрунтів призначена багатопрофільна зубова борона ЛІРА XL. Агрегат з потужними зубами діаметром 16 мм, розподілить навіть найбільші скупчення органічної маси на поверхні поля і швидко підготує його до подальших операцій.

312312.jpg

Відомо, що одна з особливих відмінностей і переваг техніки LOZOVA MACHINERY - це вміння виконувати декілька операцій за один прохід. П'ять базових операцій за прохід - норма. І тому справжнім бонусом, додаткової операцією, для аграріїв стане унікальна опція зубових борін - можливість додаткової установки на сниці агрегату модулів HF Agro для внесення гранульованих або рідких добрив і засобів захисту рослин. Це забезпечує точне внесення активних речовин з одночасною їх закладенням.

242141.jpg

Легка серія для делікатного обробітку представлена ​​моделлю ЛІРА XS. Ці знаряддя незамінні при досходовому та післясходовому обробітку, для формування пухкого мульчующого шару, що захищає ґрунт від висихання. Застосування агрегатів дозволяє на 85-95% зменшити засміченість поля бур'янами і повністю відмовитися від використання гербіцидів.

31231232312.jpg

Весь асортимент зубових борін характеризує унікальний принцип LOZOVA MACHINERY - «НУЛЬ ОБСЛУГОВУВАННЯ», що виключає точки змащення, в тому числі і за рахунок кованих хрестовин, які забезпечують стабільно високу міцність і надійність, незалежно від людського фактора.

Крім того, борони оснащені зносостійкими і міцними зубами, які визнані найміцнішими на ринку, їх якість і довговічність відзначені найвищими оцінками провідних українських вчених і фахівців аграрної галузі.

421412.jpg

Всі агрегати LOZOVA MACHINERY універсальні і чудово підходять як для традиційного, так і для органічного землеробства. А сьогодні як ніколи зросла потреба в таких знаряддях, оскільки по всьому світу розширюються обсяги посівних площ, зайнятих під органічне землеробство.

321312.jpg

Ширина захоплення від 6 до 24 метрів, діаметр робочих органів (зубів) від 6 до 16 мм, агрегатування з тракторами від 80 л. с., глибина обробки від 2 до 10 см, мінімальна витрата палива 2-3 л/га і маса інших переваг дозволять підібрати зубіву борону для господарства з будь-якими виробничими потребами.

31231211.jpg

В цілому застосування зубових борін LOZOVA MACHINERY допомагає підвищити якість ґрунту і вберегти його від ерозії, а значить гарантовано отримати якісний врожай та підвищити прибутковість аграрних підприємств.

AIKo

Читайте також

Multi-Leader XT: Новий стандарт ефективності для великих господарств
12 Июля 2024
Multi-Leader XT: Новий стандарт ефективності для великих господарств
MULTI MASTER 123 від KUHN – для середніх господарств
18 Июня 2024
MULTI MASTER 123 від KUHN – для середніх господарств
Косарка-плющилка FC 3561
28 Мая 2024
Косарка-плющилка FC 3561