Зубові борони LOZOVA MACHINERY - гарантія гарного врожаю

banner lozova2.jpg

LOZOVA MACHINERY подбали про ефективну і продуктивної техніки для весни, щоб аграрії своєчасно почали ранні польові роботи. Компанія пропонує лінійку зубових борін для перших виходів в поле і успішного старту весняної кампанії.

Першими в поле звичайно ж виходять зубові шлейф-борони ЛАРІ. Ці агрегати просто створені для ранньовесняних робіт - вони практично не чутливі до підвищеної вологості. Зуб ЛАРІ розроблений таким чином, щоб виключити зайве налипання ґрунту. У 2020 році LOZOVA MACHINERY розширили лінійку і тепер кожне господарство може підібрати ширину захвату «під себе» - від 7 до 21 метра.

313131.jpg

Завжди актуальна класика - традиційні зубопружінні борони ЛІРА, що давно полюбилися всім аграріям. Машини прекрасно руйнують поверхневий корок, закривають вологу і знищують бур'яни в фазі «білої нитки». Завдяки вібраційній дії пружних зубів борона не забивається і забезпечує високу якість розпушування ґрунту, а унікальна конструкція автономних робочих секцій допомагає зберегти контакт навіть по найскладнішому рельєфу, гарантуючи його максимальне копіювання.

3123213.jpg

Незважаючи на перевірену часом конструкцію, зубові борони ЛІРА постійно модернізуються і поліпшуються - так лінійка борін розширилася «серією М», агрегатами зі зменшеними транспортними габаритами (до 3 м), додаються зручні опції - гідравлічні регулювання, телескопічні тяги та інше. Варто відмітити оновлений дизайн, завдяки якому борони придбали сучасний стильний силует.

31321.jpg

Для весняного боронування, особливо в умовах важких ґрунтів призначена багатопрофільна зубова борона ЛІРА XL. Агрегат з потужними зубами діаметром 16 мм, розподілить навіть найбільші скупчення органічної маси на поверхні поля і швидко підготує його до подальших операцій.

312312.jpg

Відомо, що одна з особливих відмінностей і переваг техніки LOZOVA MACHINERY - це вміння виконувати декілька операцій за один прохід. П'ять базових операцій за прохід - норма. І тому справжнім бонусом, додаткової операцією, для аграріїв стане унікальна опція зубових борін - можливість додаткової установки на сниці агрегату модулів HF Agro для внесення гранульованих або рідких добрив і засобів захисту рослин. Це забезпечує точне внесення активних речовин з одночасною їх закладенням.

242141.jpg

Легка серія для делікатного обробітку представлена ​​моделлю ЛІРА XS. Ці знаряддя незамінні при досходовому та післясходовому обробітку, для формування пухкого мульчующого шару, що захищає ґрунт від висихання. Застосування агрегатів дозволяє на 85-95% зменшити засміченість поля бур'янами і повністю відмовитися від використання гербіцидів.

31231232312.jpg

Весь асортимент зубових борін характеризує унікальний принцип LOZOVA MACHINERY - «НУЛЬ ОБСЛУГОВУВАННЯ», що виключає точки змащення, в тому числі і за рахунок кованих хрестовин, які забезпечують стабільно високу міцність і надійність, незалежно від людського фактора.

Крім того, борони оснащені зносостійкими і міцними зубами, які визнані найміцнішими на ринку, їх якість і довговічність відзначені найвищими оцінками провідних українських вчених і фахівців аграрної галузі.

421412.jpg

Всі агрегати LOZOVA MACHINERY універсальні і чудово підходять як для традиційного, так і для органічного землеробства. А сьогодні як ніколи зросла потреба в таких знаряддях, оскільки по всьому світу розширюються обсяги посівних площ, зайнятих під органічне землеробство.

321312.jpg

Ширина захоплення від 6 до 24 метрів, діаметр робочих органів (зубів) від 6 до 16 мм, агрегатування з тракторами від 80 л. с., глибина обробки від 2 до 10 см, мінімальна витрата палива 2-3 л/га і маса інших переваг дозволять підібрати зубіву борону для господарства з будь-якими виробничими потребами.

31231211.jpg

В цілому застосування зубових борін LOZOVA MACHINERY допомагає підвищити якість ґрунту і вберегти його від ерозії, а значить гарантовано отримати якісний врожай та підвищити прибутковість аграрних підприємств.

AIKo

Читайте також

Досвід використання техніки KUHN в Франції
24 Марта 2024
Досвід використання техніки KUHN в Франції
Причіпний обприскувач METRIS 4102 AUTOSPRAY
19 Февраля 2024
Причіпний обприскувач METRIS 4102 AUTOSPRAY
Сівалка зроблена для людей, які цінують свій час!
26 Января 2024
Сівалка зроблена для людей, які цінують свій час!