Борони Виробник: KUHN

Дискові агрегати, що використовуются для глибокого або поверхневого розпушування, руйнування ґрунтової кірки і вирівнювання землі після оранки, видалення рослинних залишків після жнив, підготовки полів до сільськогосподарських робіт.

Скинути фільтри
Запчастини для сівалок

Замовляйте запчастини за каталогом на сайті і оформляйте доставку до вашого міста.

Дізнатися більше
Системи точного землеробства

Отримуйте максимальний урожай з кожного гектара з мінімальними витратами за допомогою новітніх супутникових і комп`ютерної технологій.

Дізнатися більше
Фінансування техніки

Бракує коштів на покупку? Ми вибрали для вас найвигідніші умови з розрахунком платежів і відправкою заявки прямо з нашого сайту.

Дізнатися більше

Однією з головних умов гарного врожаю є якісна передпосівна підготовка полів. Для розрівнювання поверхні ґрунту, збереження в ній вологи, розпушування ґрунтової кірки і підготовки поля до посівних робіт виконується боронування.

БОРОНИ: ХАРАКТЕРИСТИКА

Борона — це агрегат для розпушування ґрунту, видалення бур'янів, перешкоджання пересихання ґрунту, подрібнення і перемішування пожнивних залишків. Основою знаряддя є рама, на якій закріплюються основні робочі елементи — зуби або диски. Борона агрегатується з тягачем на зчепленні і може використовуватися як самостійно, так і разом з іншим навісним обладнанням.

ВИДИ БОРОНИ

Тип борони визначає його головний робочий елемент — диск або зуб. Основним робочим елементом зубових борін є прямі металеві зуби, загострені до низу. З'єднання зубів з рамою здійснюється жорстко під постійним кутом за допомогою шарнірів з можливістю регулювання кута або за допомогою пружинної стійки.

Під час руху трактора передня частина ребра зубів розрізає ґрунт, а бічні грані її перемішують, розбиваючи великі грудки землі. Легкі зубові борони підходять для розпушування перед посівними роботами. Середні — для обробки посівів озимих культур у весняний період. А важкі зубові борони незамінні для подрібнення грудок ґрунту, орання, руйнування ґрунтових капілярів і збереження вологи.

ДИСКОВІ БОРОНИ

Ключовий робочий елемент борін дискового типу — гладкі або вирізні диски, об'єднані між собою. Під час роботи тягача диски приводяться в рух, розпушуючи і змішуючи землю.

Для неглибокого розпушування застосовуються легкі дискові борони, які служать для лущення після зернових культур або передпосівної обробки до 7 см. Перемішування, дроблення і зрізання рослинних залишків і бур'янів глибину до 15 см здійснюють середні за вагою агрегати. Глибоке дискування до 20 см виконується за допомогою важких борін з дисками великих діаметрів.

БОРОНИ З ДИСКАМИ НА ІНДИВІДУАЛЬНІЙ СТІЙЦІ

Добре зарекомендували себе у роботі дискові борони на індивідуальних стійках. Вибір на користь індивідуальних стійок запобігає забиванню агрегату, знижує опір і покращує змішування пожнивних залишків з ґрунтом. Таке обладнання підходить для роботи у важких умовах: при дуже вологому ґрунті або великий рослинності.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ВИБОРУ

Перш ніж купити борону, необхідно звернути увагу на:

  • основні завдання, які ставляться перед агрегатом;

  • потужність техніки для агрегатування;

  • особливості ґрунту, рельєфу і розміри посівних площ;

  • технічні параметри, якість всіх деталей і вузлів.

ВАРТІСТЬ БОРОНИ В УКРАЇНІ

Купівля або оренда борони починається з аналізу пропозицій на ринку сільськогосподарської техніки. Вартість борони залежить від багатьох чинників: різновиду агрегату, комплектації, використаних технологій і якості обладнання.

Купити борону в Україні від виробника пропонує компанія «АІКо». Пряма співпраця з постачальниками і гнучка система знижок дозволяють формувати чесну ціну на борони без високої націнки. Ми готові продемонструвати кращі агрегати для ефективної обробки полів з урахуванням ваших вимог і можливостей.

Використання борін дозволяє вирішити широкий перелік агротехнічних завдань: зберегти вологу, знищити бур'яни, рівномірно розподілити пожнивні залишки, вирівняти поверхню посівних площ, а також провести закладення насіння і мінеральних добрив.