Дискові культиватори

Сільськогосподарські машини для мульчування землі в екстремальних умовах, ефективного видалення великої кількості рослинних залишків і підготовки насіннєвого ложа для посіву. Дозволяють змінювати ступінь і кут заглиблення дисків у грунт.

Запчастини для сівалок

Замовляйте запчастини за каталогом на сайті і оформляйте доставку до вашого міста.

Дізнатися більше
Системи точного землеробства

Отримуйте максимальний урожай з кожного гектара з мінімальними витратами за допомогою новітніх супутникових і комп`ютерної технологій.

Дізнатися більше
Фінансування техніки

Бракує коштів на покупку? Ми вибрали для вас найвигідніші умови з розрахунком платежів і відправкою заявки прямо з нашого сайту.

Дізнатися більше

Одним із головних завдань сучасного сільського господарства є пошук способів підвищення продуктивності за одиницю часу. Вирішити її можуть сучасні ґрунтообробні агрегати, до яких відносяться і дискові культиватори.

ДИСКОВІ КУЛЬТИВАТОРИ: ХАРАКТЕРИСТИКА

Дисковий культиватор (дісковатор) — це обладнання для обробки ґрунту, яке забезпечує дискування, культивацію, боронування і внесення гербіцидів за один прохід (у залежності від комплектації). Така багатофункціональність агрегату дозволяє скоротити кількість проходів техніки по полю, зменшити вартість оброблення гектара і забезпечити швидку і ефективну підготовку посівних площ.

Конструкція дискових культиваторів передбачає наявність передніх знарядь, дисків і ковзанок, закріплених на потужній рамі. Передній ряд агрегату використовується для підготовки насіннєвого ложа, вирівнювання зораного ґрунту, закладення покривних культур або рослинних залишків. Далі йдуть диски, що ефективно подрібнюють землю і перемішують пожнивні залишки. Завершують роботу катки, які вирівнюють поверхню поля і накочують ґрунт, запобігаючи випаровування вологи з її нижніх пухких шарів.

ПЕРЕВАГИ ДІСКОВАТОРІВ

Серед переваг дискових культиваторів виділяють:

  • багатофункціональність: різнобічний і інтенсивний вплив на ґрунт за рахунок комбінації різних робочих знарядь;

  • можливість як поверхневої, так і глибокої культивації;

  • істотна економія ресурсів: палива і робочих годин;

  • здешевлення обробки посівних площ;

  • необхідність придбання одного агрегату замість декількох.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ВИБОРУ

Плануючи придбати дісковатор, необхідно враховувати:

  • специфікацію і потужність техніки, для якої купується агрегат;

  • завдання, що ставляться перед дісковатором (культивація стерні, перемішування подрібнених залишків, підготовка насіннєвого ложа, посів дрібнонасінних культур, боротьба з шкідниками);

  • площа, рельєф, особливості поля;

  • вид культивації: поверхневий або глибокий;

  • технічні параметри агрегату: продуктивність, ширина охоплення та катка, кількість дисків і відстань між ними.

ВАРТІСТЬ ДИСКОВИХ КУЛЬТИВАТОРІВ В УКРАЇНІ

Перед покупкою дискового культиватора важливо порівняти пропозиції на ринку. Компанія «АІКо» здійснює закупівлю обладнання безпосередньо у постачальників. Завдяки цьому формується чесна ціна і виконуються усі гарантійні зобов'язання. Також існує можливість придбання дискового культиватора на умовах лізингу.

«АІКо» пропонує новітні моделі дісковаторов, які мають величезний робочий ресурс. За рахунок широкого вибору опцій ми зможемо підібрати дисковий культиватор, який в повній мірі підійде для вирішення поставлених вами завдань.

Дисковий культиватор — це багатофункціональний агрегат, який забезпечує високошвидкісну ґрунту і підготовку насіннєвого ложа з мінімальним витрачанням ресурсів. Використання дісковатора дозволяє знизити собівартість вирощеної продукції і збільшити прибуток фермерського господарства.