Сільгосптехніка CAFFINI

AIKo

Особливості бренду

Caffini Spa компанія, яка спеціалізується на виробництві машин для захисту рослин, була заснована в 1924 році в Палу в провінції Верона. Основний напрямок виробництво обприскувачів садових та оприскувачів для відкритого поля.

97 років
AIKo

Новинки

Назад
Вперед
Спеціаліст по техніці СAFFINI

Потрібна професійна консультація?

Допоможу вибрати оптимальну конфігурацію обладнання з урахуванням ваших завдань і потреб.

Замовити консультацію

Запчастини для техніки СAFFINI

Вибрати запчастину

La Caffini S.p.A. — компанія із майже столітньою історією. Бренд відомий як виробник надійного обладнання для захисту рослин. З його допомогою аграрії можуть поліпшити продуктивність сільських господарств і підвищити ефективність обробки відкритих полів.

Відмінні риси бренду

З моменту заснування в 1924 році в містечку Палу в провінції Верона компанія Caffini випускала садові обприскувачі, проте справжній успіх до неї прийшов після виробництва машин для відкритих полів. Тому з 1980 року підприємство спеціалізується на випуску обприскувачів для захисту агрокультур.

Щорічно 5% від обороту компанія інвестує в розвиток і інновації, завдяки чому підприємство не стоїть на місці. Перед надходженням на ринок кожна машина CAFFINI проходить сувору перевірку у польових і лабораторних умовах. Техніку CAFFINI відрізняє:

  • максимально безпечна робота оператора;

  • обмежене потрапляння препаратів у навколишнє середовище — дбайливе ставлення до природи;

  • висока продуктивність і прицільна обробка рослин;

  • економна витрата препаратів і стійкість вузлів до агресивних середовищ.

Обприскувачі «Каффіні» агрегатуються з тракторами будь-якої потужності, а самохідні машини добре працюють у складних польових умовах. Великі за обсягом резервуари дозволяють оптимізувати трудові і паливні витрати.

Асортимент техніки CAFFINI

У каталозі техніки CAFFINI зібрані причіпні, навісні і самохідні обприскувачі, які забезпечують високу швидкість і комфорт обробки агрокультур на полях. Модифікації обприскувачів залежать від кліренсу, об'єму бака, довжини шланги, радіусу розвороту, функціоналу насоса і потужності двигуна.

Асортимент компанії об'єднує:

  1. Самохідні обприскувачі Easy Rider, Rider Vario Track, Striker 3000-4000, Striker 5000 і Striker Levante підходять для обробки зернових і овочевих культур. Великий кліренс дозволяє працювати на полях з високими рослинами. Вони оснащені гідравлічними штангами і рамами з посиленою стали, просторими кабінами преміальної якості. Опціонально можуть доповнюватися повітряним рукавом.

  2. Навісні обприскувачі представлені в лінійках Profarmer, Genius, Sprayveg, Hydrotarget, Target і Tago. Це професійне обладнання для обробки сільськогосподарських культур. Маневрені конструкції оснащені міцною гідравлічної штангою, цистернами з системами самоочищення. Можуть агрегатуватися з малопотужними тракторами.

  3. Причіпні обприскувачі CAFFINI в Україні так само затребувані, як і інші конфігурації сільгосптехніки бренду. Агрегати випускаються в різних модифікаціях в лінійках Prestige, Starter і Small. У них реалізовано інноваційне блокувальний пристрій для балансира, управління — гідравлічне, штанга захищена від зіткнення. Надійні і прості у використанні причіпні обприскувачі підходять для садових господарств і невеликих фермерських підприємств.

«АІКО» — дистриб'ютор CAFFINI

Сьогодні La Caffini S.p.A. експортує майже 60% своєї сільгосптехніки у 30 країн світу. Замовити обприскувачі CAFFINI в Україні можна в компанії «АІКО». Першокласне італійське обладнання поставляється українським аграріям за доступними цінами безпосередньо з заводу-виробника.

Оформити покупку можна повною оплатою або на умовах лізингу. Незалежно від обраного способу придбання на техніку поширюється гарантія виробника. Менеджери компанії «АІКО» з радістю дадуть відповіді на будь-які питання фермерів, допоможуть з підбором сільгоспобладнання відповідно до поставлених завдань.