Сільгосптехніка Rolmako

AIKo

Особливості бренду

Компанія Rolmako – польський виробник якісної ґрунтообробної техніки, який впевнено займає лідируючі позиції на європейському агроринку з 1982 року. Техніка Ролмако - перевірені сільськогосподарські рішення, сучасні технології виробництва, проста та дуже міцна конструкція, високоякісна металургійна продукція, надзвичайно міцне лакофарбове покриття та низькі експлуатаційні витрати.

40 років
AIKo

Новинки

Назад
Вперед
Спеціаліст по техніці Rolmako

Потрібна професійна консультація?

Допоможу вибрати оптимальну конфігурацію обладнання з урахуванням ваших завдань і потреб.

Замовити консультацію

Запчастини для техніки Rolmako

Вибрати запчастину

Rolmako – польський виробник сільськогосподарської техніки та запчастин до неї. З 1982 року він лідирує на європейському сільгоспринку. Глибокорозпушувачі, борони та культиватори цієї марки відрізняє міцність, простота управління та доступна вартість.

Відмінні риси бренду

Rolmako — компанія, що динамічно розвивається, яка не тільки випускає сільськогосподарську техніку, але й надає послуги у сфері обробки листового металу. Її діяльність спрямована на задоволення потреб клієнтів, а тому весь багаторічний досвід орієнтований на впровадження інноваційних технологій та ергономічних рішень.

Інженери компанії працюють над підвищенням терміну служби сільгосптехніки Rolmako та зниженням експлуатаційних витрат. Простота конструкції, надійність експлуатації, низькі витрати на обслуговування та регламентні роботи забезпечують стабільний попит та зростання популярності техніки Rolmako на українському ринку. Саме вона дозволяє фермерам максимізувати прибутки за рахунок використання надійного базового обладнання.

Головні переваги бренду:

  • Якість деталей. Rolmako використовує деталі з високоякісних матеріалів, особливо в елементах та вузлах з підвищеним навантаженням та інтенсивним зношуванням. Всі елементи проходять термічну обробку, етап роботизованого зварювання, дробоструминної обробки та порошкового покриття.

  • У збиранні застосовуються ті ж комплектуючі, що й у найдорожчих брендах на ринку. Це забезпечує тривалий термін служби устаткування.

  • Універсальність. Обладнання компанії агрегатується з тракторами потужністю від 90 к.с., а тому чудово підходить для маленьких фермерських господарств та великих агрохолдингів.

  • Вартість. Ціна сільськогосподарської техніки Rolmako адаптована до реалій вітчизняного сільського господарства. Для забезпечення найвищої якості за конкурентоспроможної ціни виробничий процес регулярно модернізують.

Асортимент

Техніка Rolmako відрізняється високою якістю, передовими технологіями та довговічними комплектуючими. Вона представлена ​​у широкому асортименті товарів, адаптована до потреб фермерів та локальної специфіки сільського господарства. Машинний парк компанії систематично модернізується відповідно до потреб ринку. Провідні позиції у ньому займають:

  • Культиватори — причіпні та навісні агрегати для передпосівної обробки ґрунту. Ефективно подрібнюють грудки землі, розпушують верхній шар ґрунту, ущільнюють його. Незамінні для підготовки до посадки культур, що вимагають рівної поверхні поля. Агрегатуються з тракторами різного тягового класу, відрізняються економічністю та ефективністю. Найбільш популярна модель — U 684.

  • Борони — агрегати для розбивання та розпушування ґрунту. Дискові борони U 671 та U 693 — топові моделі, які закривають усі потреби українських аграріїв. Вони застосовуються для стерневої обробки, введення та перемішування гною, мінеральних добрив, введення вапна у землю. Диски в них виготовляють із першокласної сталі зі змістом бору, а всі робочі елементи захищають прогумованими деталями. У результаті підвищується ефективність та термін служби техніки навіть на кам'янистих ґрунтах.

  • Глибокорозпушувачі — надійні навісні конструкції для глибокого обробітку землі без порушення верхнього шару. Вони покращують біологічні та фізичні властивості ґрунту. Машини обробляють поле таким чином, щоб переміщати добрива в глибокі шари, забезпечувати аерацію та покращувати здатність землі вбирати вологу для розвитку кореневої системи культур. Найбільшим попитом користується глибокорозпушувач Rolmako U 602.

Крім дискових борін і глибокорозпушувачів, «Ролмако» випускає стерневі та передпосівні культиватори, катки для вирівнювання ґрунту. Також у каталозі компанії представлений широкий асортимент додаткових елементів та запчастин для ґрунтообробних машин.

АІКО — дистриб'ютор Rolmako

З літа 2022 року компанія АІКО — офіційний представник польської марки Rolmako в Україні. Остання ставить за мету виробництво якісної продукції за оптимальною для аграріїв ціною. Сільськогосподарські машини марки відповідають стандартам Європейського Союзу та актуальним вимогам безпеки. Всі вони пофарбовані у фірмовий синій колір, який стає все більш пізнаваним не лише на ринку, а й на українських полях. Саме тому в нашому каталозі зібрані топові новинки та справжні бестселери компанії «Ролмако». З характеристиками кожної з них можна ознайомитись на сайті або особисто під час демонстраційного показу.

Безумовна перевага продукції Rolmako в Україні — найвигідніше у галузі співвідношення ціна-якість. АІКО зі свого боку забезпечує професійне обслуговування, підбір та постачання обладнання відповідно до побажань та потреб клієнта строго в строк, надає гарантійний сервіс, роботу служби підтримки.