Сівалка Kinze 3005 з Interplant, сіє як злакові, так і проcапні культури

Продовжуємо розповідати про техніку яка була продана нашою компанією. В рамках проекту «Життя техніки після продажу» ми відвідали південне місто Арциз і поспілкувались з господарем ФГ «Лібера» Пеліван Іван Дмитровичем.


Придбання сівалки Кінзе 3005 прийшлось на дуже складні часи - початок повномасштабної війни в Україні. Перші хто вийшов з шокового стану були аграрії. В агроіндустрії кожен весняний день – це закладання прибутку на рік та забезпечення продуктової безпеки країни.

Ми з гордістю згадуємо часи коли наша компанія АІКО ГРУП одна з перших почала отримувати, збирати та запускати в роботу сівалки на полях України.

А тепер про наші відвідани господарства Лібера.

Перше, що приємно милувало око коли ми приїхали в господарство – різнобарв’я троянд. Господар справжній поціновувач цих елегантних та вишуканих квітів.

 ФГ_Лібера_Пеліван І Д.jpg

А далі знову приємна картина. Сівалочка Kinze чистенька та охайна, накрита чохлом, вже відпочивала після важкого сезону.

IMG_E0528.jpeg

Іване Дмитровичу, розкажіть нам про ваше нещодавнє придбання – сівалку Кінзе 3000 з Інтерплантом.

- Були проблеми з ячменем, він заріс диким злаком. Ми вирішили його обробити гліфосатом і посіяти соняшник, але дискувати або обробляти ґрунт ми не хотіли, бо це означало, що ми втратимо останню дорогоцінну вологу. Ми його знищіли коли він був по коліно.

ФХ Либера_Пеливан.jpg

Ми думали ми не посіємо і вона буде забиватись, а вона як пішла просто красота!

Сівалка просто шикарна! Вона знадобиться і тих хто сіє по no-till, і по verti-till, і тим хто обробляє грунт по класичній технології.

Ви можете почитати Овсінського Івана Євгеновича, вченого агронома, він писав ще на початку минулого століття, що кращої техніки ніж американська він не знає. Вони і досі тримають лідерство.   А Кінзе – це чистий діамант в цій короні.

Поїхали на поле. Я вам покажу як вона посіяла пшеницю. Це взагалі бомба!

ФГ Лібера Пеліван.jpg

-          Іване  Дмитровичу, вас сміливо можна назвати ноутільщіком?

-          Я цю технологію визнаю, і вважаю, що орачі знищують нашу землю. Не можна орати землю, це вбиває біоту та порушує структуру землі ці дії проти природи. А крім того ще колосальні витрати на цей обробіток грунту.

 354461899_647345620746707_2606214828582286243_n.jpg

 На полі з пшеницею

- Земля була дуже суха, але сівалка Кінзе 3000 з Интерплант посіяла і ви подивіться який колос, яка гарна пшениця. Тут посіяно 1,5 млн насіння з міжряддям 35 см. Я не розумію для чого люди сіють 5 млн. Ця сівалка може себе окупити за 2 рокі, а якщо на більшій площі то і раніше.

    Ми плануємо посіяти ріпак і я думаю що ця сівалка посіє в соломі дуже добре ріпак.

 -          Ваш механізатор швидко розібрався з налаштуванням сівалки?

-          Та елементарно, є креслення, малюнки все зрозуміло.

Лібера_Пеліван.jpg

На полі з соняшниками <   

- Коли ми сіяли, було дуже волого і я думав, що насіння ляже на солому, але розгортаючи на сівалці спрацювали на відмінно, все насіння лягло в чисту землю. Це поле олійних, з нормою висіву 52 тисячі, а ще є поле де ми вирощуємо соняшник для кондитерки. Тут дуже низька норма висіву лише 27 тис. Посів після мінімального обробітку грунту. В такий грунт сівалка Кінзе сіє взагалі без проблем, більш того вона виправляє недоліки обробітку.

Кожен аграрій повинен рахувати не тільки скільки він зібрав урожаю, а й скільки він вклав для отримання цього врожаю. Сівалка Кінзе допоможе вам заощадити гроші, час та людський ресурс.

 Я рекомендую аграріям звернути увагу на цю техніку!

 

Ми дуже вдячні справжньому господарю Пелівану Івану Дмитровичу за розповідь, за гарний теплий прийом, а також за знайомство з кулінарними традиціями Бессарабського краю!

 

AIKo

Читайте також

Обприскувач METRIS 4102 AUTOSPRAY  на голову вище та технологічніше ніж інші моделі.
25 Апреля 2024
Обприскувач METRIS 4102 AUTOSPRAY на голову вище та технологічніше ніж інші моделі.
Досвід використання техніки KUHN в Франції
24 Марта 2024
Досвід використання техніки KUHN в Франції
Причіпний обприскувач METRIS 4102 AUTOSPRAY
19 Февраля 2024
Причіпний обприскувач METRIS 4102 AUTOSPRAY