Розширення модельного ряду сівалок Kinze

Повідомляємо про розширення  модельного ряду сівалок Kinze

ДЛЯ ЄВРОПЕЙСЬКОГО РИНКУ ДОСТУПНІ 24, 16 ТА 12-РЯДНІ СІВАЛКИ З ТЕХНОЛОГІЄЮ TRUE SPEED

З цього року Kinze пропонує для європейських фермерів 2 моделі з технологією високошвидкісного висіву:

412421412.jpg

KINZE 4805

Для масштабних сільськогосподарських робіт пропонується 24-рядна сівалка моделі 4805 з технологією високошвидкісного висіву. Дана високотехнологічна 3-секційна сівалка фронтального складання доступна з обладнанням для внесення рідких або сухих добрив. З сезону 2022 для задоволення очікувань клієнтів значно покращено співвідношення сухих добрив і насіння з центрального бункера.

KINZE 3605

Оснащена висівними секціями роздільного висіву сівалка 3605 може використовуватися як спеціалізована сівалка для соєвих бобів з міжряддям 35 см, але при цьому зберігається можливість висіву культур з міжряддям 70 см. Дана 16- або 12-рядна сівалка, оснащена обладнанням для внесення сухих або рідких добрив і іншими передовими технологіями, тепер доступна також з функцією висіву на високій швидкості.

4124221412.jpg

Технологія висіву на високій швидкості True Speed на сівалках моделей 4805 і 3605 доступна тільки в конфігураціях з системою центральних бункерів. «Обидві конфігурації дозволяють фермерам подвоїти засіювану за день площу або засіяти ту ж площу, але за більш короткий час», - сказала президент компанії Kinze Сьюзі (Кінзенба) Вітч. «Ця технологія також допомагає бізнесу, що має на меті розширення, оскільки фермери можуть засіяти більшу площу сівалкою того ж розміру».

ПРО КОМПАНІЮ KINZE MANUFACTURING

К Компанія була заснована 55 років тому з акцентом на інноваціях. Компанія Kinze Manufacturing, Inc. продає свої сівалки і бункери-перевантажувачі по всьому світу і відома низкою впроваджених в галузь нововведень. Kinze працює на підставі ключових цінностей: чесність, орієнтованість на клієнта, досконалість, інновації та взаємна повага. Kinze Manufacturing є визнаним технологічним лідером і новатором у виробництві сівалок для просапних культур, шнекових бункерів-перевантажувачів, високошвидкісного устаткування для підготовки ґрунту і впровадженні передових технічних новинок. Співробітники Kinze у вільний час займаються фермерством, що дає їм унікальну можливість одночасно бути і виробниками, і користувачами сівалок і бункерів-перевантажувачів, які вони випускають.

AIKo

Читайте також

Multi-Leader XT: Новий стандарт ефективності для великих господарств
12 Июля 2024
Multi-Leader XT: Новий стандарт ефективності для великих господарств
MULTI MASTER 123 від KUHN – для середніх господарств
18 Июня 2024
MULTI MASTER 123 від KUHN – для середніх господарств
Косарка-плющилка FC 3561
28 Мая 2024
Косарка-плющилка FC 3561