Розширення модельного ряду сівалок Kinze

Повідомляємо про розширення  модельного ряду сівалок Kinze

ДЛЯ ЄВРОПЕЙСЬКОГО РИНКУ ДОСТУПНІ 24, 16 ТА 12-РЯДНІ СІВАЛКИ З ТЕХНОЛОГІЄЮ TRUE SPEED

З цього року Kinze пропонує для європейських фермерів 2 моделі з технологією високошвидкісного висіву:

412421412.jpg

KINZE 4805

Для масштабних сільськогосподарських робіт пропонується 24-рядна сівалка моделі 4805 з технологією високошвидкісного висіву. Дана високотехнологічна 3-секційна сівалка фронтального складання доступна з обладнанням для внесення рідких або сухих добрив. З сезону 2022 для задоволення очікувань клієнтів значно покращено співвідношення сухих добрив і насіння з центрального бункера.

KINZE 3605

Оснащена висівними секціями роздільного висіву сівалка 3605 може використовуватися як спеціалізована сівалка для соєвих бобів з міжряддям 35 см, але при цьому зберігається можливість висіву культур з міжряддям 70 см. Дана 16- або 12-рядна сівалка, оснащена обладнанням для внесення сухих або рідких добрив і іншими передовими технологіями, тепер доступна також з функцією висіву на високій швидкості.

4124221412.jpg

Технологія висіву на високій швидкості True Speed на сівалках моделей 4805 і 3605 доступна тільки в конфігураціях з системою центральних бункерів. «Обидві конфігурації дозволяють фермерам подвоїти засіювану за день площу або засіяти ту ж площу, але за більш короткий час», - сказала президент компанії Kinze Сьюзі (Кінзенба) Вітч. «Ця технологія також допомагає бізнесу, що має на меті розширення, оскільки фермери можуть засіяти більшу площу сівалкою того ж розміру».

ПРО КОМПАНІЮ KINZE MANUFACTURING

К Компанія була заснована 55 років тому з акцентом на інноваціях. Компанія Kinze Manufacturing, Inc. продає свої сівалки і бункери-перевантажувачі по всьому світу і відома низкою впроваджених в галузь нововведень. Kinze працює на підставі ключових цінностей: чесність, орієнтованість на клієнта, досконалість, інновації та взаємна повага. Kinze Manufacturing є визнаним технологічним лідером і новатором у виробництві сівалок для просапних культур, шнекових бункерів-перевантажувачів, високошвидкісного устаткування для підготовки ґрунту і впровадженні передових технічних новинок. Співробітники Kinze у вільний час займаються фермерством, що дає їм унікальну можливість одночасно бути і виробниками, і користувачами сівалок і бункерів-перевантажувачів, які вони випускають.

AIKo

Читайте також

Досвід використання техніки KUHN в Франції
24 Марта 2024
Досвід використання техніки KUHN в Франції
Причіпний обприскувач METRIS 4102 AUTOSPRAY
19 Февраля 2024
Причіпний обприскувач METRIS 4102 AUTOSPRAY
Сівалка зроблена для людей, які цінують свій час!
26 Января 2024
Сівалка зроблена для людей, які цінують свій час!