Сільгосптехніка SALFORD

AIKo

Особливості бренду

Виробник надійного навісного і причіпного сільськогосподарського обладнання за доступною ціною, що відповідає актуальним потребам фермерського ринку. Заснована в провінції Онтаріо в 1978 році компанія Salford Farm Machinery сьогодні володіє заводами і конструкторськими бюро у США і Канаді.

43 роки
AIKo

Новинки

Назад
Вперед
Сергій Вербовський
Спеціаліст по техніці SALFORD

Потрібна професійна консультація?

Допоможу вибрати оптимальну конфігурацію обладнання з урахуванням ваших завдань і потреб.

Замовити консультацію

Запчастини для техніки SALFORD

Вибрати запчастину

SALFORD — виробник надійної сільськогосподарської техніки для обробки ґрунту, посіву і догляду за сходами. Продукцію бренду відрізняє доступна ціна, високий ресурс служби і простота управління. Техніка відповідає потребам аграріїв.

Відмінні риси бренду

Батьківщина бренду — містечко Салфорд в провінції Онтаріо, де в 1978 році молодий фермер Джейк Розендал зареєстрував однойменну компанію Salford. Через роки підприємство перетворилося у солідну міжнародну корпорацію, чиї конструкторські бюро і виробничі потужності розташовані в США і Канаді.

Особливість продукції бренду полягає в доступній ціновій політиці і використанні надійного обладнання і комплектуючих. Salford Group Inc. оперативно реагує на потреби ринку і запити фермерів. Вся навісна та причіпна сільськогосподарська техніка «Селфорд» проходить тестування в польових і заводських умовах тієї країни, для якої вона призначена. В результаті будь-які побажання аграріїв враховуються, рівно як і ландшафтні та кліматичні особливості регіону.

Сільськогосподарська техніка SALFORD характеризується високою продуктивністю, великою робочою шириною і багатофункціональністю. Вона перевірена багаторічним досвідом роботи на полях різної складності.

Асортимент техніки SALFORD

Компанія спеціалізується на ґрунтообробному обладнанні для мінімальної і нульової обробки ґрунту, посівній техніці з пневмобункерамі. У лінійці багатофункціональних агрегатів представлене обладнання для передпосівної підготовки, сівалки-культиватори, глибокорозпушувачі, борони, розкидачі добрив, агрегати для вертикальної обробки ґгрунту.

У каталозі компанії АІКО зібрані провідні моделі бренду.

Традиційна обробка ґрунту

  1. Культиватори Селфорд закладають пожнивні залишки і вирівнюють поле. Навіть на нерівних грунтах земля з ними не забивається. У деяких моделях потужних стерньових культиваторів можуть бути встановлені бункери для насіння. Мінімальна кількість з'єднувальних вузлів, надійні робочі органи і гідравлічні налаштування забезпечують їм тривалий експлуатаційний період.

  2. Глубокорихлювачі справляються з подрібненням і закладенням рослинних залишків, руйнуванням земляного кома і вирівнюванням полів. Вони демонструють ефективність навіть на ґрунтах з сильною ерозією і великими пожнивними залишками.

  3. Дискові борони займають провідне місце в лінійці канадської аграрної техніки. Важкі дискові борони вирівнюють, подрібнюють і змішують пожнивні залишки. Вони працюють на глибині до 12,7 см і без зусиль справляються з пластами багаторічних трав.

Вертикальна обробка ґрунту

Компанія SALFORD — флагман вертикальної обробки ґрунту. Вона першою розробила і запатентувала турбокультіватор RTS Independent — надійного помічника у справі передпосівної підготовки полів. Агрегати розбивають ущільнення, швидко закладають навіть рясні і вологі пожнивні залишки. Роторний щілювач від Селфорд використовується для оздоровлення пасовищ і розпушування ґрунту.

Внесення добрив

Штангові розкидачі, аплікатори для насіння, гербіцидів і добрив, а також бункери для внесення добрив гарантують широкий діапазон норм внесення речовин (від 3 до 280 кг на га / с). Вони розроблені таким чином, щоб розкидачі добрив могли агрегатуватися з будь-яким транспортним засобом, забезпечуючи плавність роботи на високій швидкості, стійкість конструкції і оптимальну продуктивність.

Посівна техніка

У залежності від моделі та комплектації зернові дискові сівалки і сівалки-культиватори працюють на полях з будь-якою обробкою ґрунту. Вони призначені для посіву як за мінімальною технологією, так і для закладки насіння в стерню при нульовій обробці (no-till). Конструкція сівалок універсальна для будь-якої технології посіву.

Бункерні системи SALFORD з пластиковими бункерами і дозуючими системами з нержавіючої сталі відмінно доповнюють сівалки бренду. Пальчикові котушки у кожній секції бункера забезпечують роботу з будь-якими видами насіння і добрив.

АІКО — дистриб'ютор SALFORD

Сервісна та дилерська мережа представництв Salford налічує сотні компаній на всіх континентах. Українські аграрії обирають продукцію бренду за її якість і надійність, можливість використовувати на будь-яких грунтах і навіть в найскладніших умовах. Офіційним дилером SALFORD в Україні є компанія АІКО.

Щоб купити сільгосптехніку Salford в Україні на умовах лізингу або за договором купівлі-продажу, досить вибрати необхідне обладнання в каталозі АІКО, зв'язатися з менеджерами і уточнити всі деталі. Фермери можуть замовити демонстраційний показ сільгосптехніки на власному полі. Так вони зможуть переконатися в ефективності обладнання і правильність зробленого вибору.

Ми відповідаємо за оригінальну якість продукції, гарантію виробника і подальше технічне обслуговування.