Сільгосптехніка KINZE

AIKo

Особливості бренду

Американський виробник посівної техніки, яка відрізняється надійністю, довговічністю і простотою використання. Сучасні моделі пропашних сівалок і зернонавантажувачів Kinze демонструють синтез традицій та інновацій, що забезпечує їм лідерство у галузі.

56 років
AIKo

Новинки

Назад
Вперед
Роман  Зленко
Спеціаліст по техніці KINZE

Потрібна професійна консультація?

Допоможу вибрати оптимальну конфігурацію обладнання з урахуванням ваших завдань і потреб.

Замовити консультацію

Запчастини для техніки KINZE

Вибрати запчастину

Посівна техніка американської компанії KINZE користується великим попитом не тільки в США, але і в Україні. Зернонавантажувачі і сівалки точного висіву спрощують посів, дозволяють оптимізувати трудові та матеріальні витрати, підвищити ефективність збору врожаю.

Відмінні риси бренду

Історія одного з найбільших виробників сільськогосподарської техніки у Північній Америці почалася в 1965 році, коли простий фермер Джон Кінзебау з Айови відкрив свій перший зварювальний цех. Лише через шість років йому вдалося зробити революцію у сфері обробки зерна в процесі збору врожаю. Тоді талановитий юнак розробив удосконалений візок для зерна, а вже в 1975 році був випущений оборотний плуг з великим кліренсом і змінною шириною охоплення.

З плином часу продажі техніки росли, а разом із ними і виробничі потужності підприємства. Причина успіху техніки KINZE полягає у тому, що власник підприємства вивчав цільову аудиторію, регулярно спілкувався з фермерами і проводив багатоетапні тести обладнання на власних полях. Для цього він придбав перші 10 акрів землі, які згодом стали виробничою базою для створення інновацій і місцем будівництва штаб-квартири компанії.

Сьогодні KINZE належать патенти на систему складання конструкції для перевезення за допомогою гідравліки Twin-Line і технологію INTERPLANT, яка дозволяє змінювати ширину ряду. У числі інших інновацій — резервуари для рідких добрив і можливість внесення гранульованих добрив паралельно з посівом.

Сільськогосподарська техніка КІНЗЕ відрізняється зручністю у використанні, довговічністю, надійністю і здатністю справлятися з великими навантаженнями. Обладнання можна використовувати у складних умовах, воно не вимагає спеціального обслуговування, відрізняється невибагливістю у догляді і відмінною ремонтоздатністю.

Компанія приділяє особливу увагу інноваційним технологіям і потребам пересічних селян. Саме тому KINZE в Україні — відомий виробник першокласних сівалок. А на батьківщині бренду в США кожна друга сівалка точного висіву зійшла з конвеєра заводу КІНЗЕ.

Асортимент техніки KINZE

Обладнання KINZE — це флагманські сівалки точного висіву, бункери-перевантажувачі і борони. Вони дають впевненість в успішності посіву і збору врожаю. За їх допомогою аграрії зменшують витрати і збільшують ефективність праці. Все обладнання в лінійці компанії створено з преміальних елементів і має великий ресурс служби.

Сівалки точного висіву

Гордістю компанії Kinze Manufacturing є сівалки. В асортименті бренду 34 модифікації посівної техніки, які дозволяють засівати від 8 до 36 рядів одночасно. Всі сівалки KINZE в Україні оснащені моніторами КРМ, які дозволяють відстежувати до 25 показників роботи (швидкість проходу, витрата добрив і насіння, величина міжряддя та інше). Висів можна регулювати за тиском і заглибленням зерен. Просапні сівалки компанії добре справляються зі своїми обов'язками при будь-якої технології обробки землі, включаючи нульову. З їх допомогою можна сіяти звичні для українських аграріїв кукурудзу, соняшники і буряк, а також сорго, бавовну і сою. Сівалки оснащені пальцьовими або щітковими апаратами висіву. Вони забезпечують точну закладку насіння.

Бункери-навантажувачі

У лінійці техніки KINZE особливе місце займають одно- і двухшнекові бункери-навантажувачі. Вони характеризуються низьким рівнем шуму, високою продуктивністю, простотою управління і використання. Управляти навантажувачем може оператор з будь-яким рівнем досвіду. Особлива конструкція зчіпки дає оптимальний огляд вивантажної труби. Зерно безперешкодно проходить по трубі шнека. Гарантовано точне контролювання потока зерна, інтуїтивно зрозуміле управління за допомогою джойстика. Низькопрофільні бункери-навантажувачі можуть працювати навіть на нерівних грунтах. Навантаження на зчіпний пристрій і ємність бункера для зерна можуть варіюватися у залежності від факторів навколишнього середовища, сорту і типу культури.

АІКО — дистриб'ютор KINZE

З 1980-х компанія експортує продукцію за межі США. Філія компанії KINZE сьогодні відкрита у Литві, а офіційні дилери є практично в кожній країні Європи. В Україну техніку КІНЗЕ за найкращими цінами поставляє компанія АІКО. Менеджери консультують з усіх питань.

В асортименті компанії є не тільки перевірені часом моделі, а й останні новинки, які українські аграрії можуть придбати в тому числі і на умовах лізингу. Щоб оцінити ефективність і головні переваги обраного обладнання, фермери можуть скористатися послугою демонстраційного показу на їхніх полях. Для захисту інвестицій аграріїв на всю продукцію бренду поширюється гарантія.