Сільгосптехніка Lozova Machinery

AIKo

Особливості бренду

Вітчизняний виробник енергоефективних агрегатів для посіву та обробки грунту, адаптованих до різної тягової техніки. В асортименті компанії борони, культиватори, трейлери-перевізники, обприскувачі, глибокорозпушувачі для фермерських господарств і великих агропідприємств.

30 років
Ігор Чабарай
Спеціаліст по техніці Lozova Machinery

Потрібна професійна консультація?

Допоможу вибрати оптимальну конфігурацію обладнання з урахуванням ваших завдань і потреб.

Замовити консультацію

Запчастини для техніки Lozova Machinery

Вибрати запчастину

Український виробник посівних і ґрунтообробних агрегатів, який за роки роботи на ринку довів конкурентоспроможність продукції і її зразкову якість. «Лозівські машини» — якісна сільгосптехніка, що гарантує аграріям максимальну рентабельність.

Відмінні риси бренду

Lozova Machinery — українська компанія, історія успіху якої йде з 1990-х. Тоді на Лозівському ковальсько-механічному заводі (ЛКМЗ) почали виробляти якісне обладнання для обробки ґрунту.

Першим продуктом, який завоював повагу аграріїв з СНД, стала борона з пружинним зубом. Вона і сьогодні є лідером серед аналогічних агрегатів і випускається під назвою «Ліра». Після успішного старту у ряди популярних моделей Lozova Machinery в Україні та інших країнах увійшла дискова борона «Дукат». Це дозволило вітчизняним розробникам довести, що борони виробництва «Лозівські машини» можуть конкурувати за якістю з зарубіжними аналогами, а в окремих аспектах навіть перевершувати їх.

Сьогодні компанія виділяється підкресленою орієнтованістю на клієнта. Саме тому обладнання компанії може агрегатуватися з українськими та імпортними тракторами. Продукція Lozova Machinery рекомендована для малих фермерських господарств, які використовують малопотужні трактори, так і для великих агрохолдингів з тяговим обладнанням різної потужності і великими площами полів.

Сільгосптехніка Lozova Machinery відрізняється високою продуктивністю і довговічністю. Обладнання не вимагає спеціалізованого обслуговування, ремонтопригодна, дозволяє скорочувати витрати на паливо. Сьогодні «Лозівські машини» постачають запчастини на свою продукцію, проводять роботи з гарантійного, поза- і післягарантійного обслуговування.

Асортимент техніки Lozova Machinery

Конструктивні рішення, які реалізують в Lozova Machinery, гарантують енергоефективність роботи агрегатів для ресурсозберігаючих технологій обробки ґрунту. Асортимент сільгосптехніки Lozova Machinery щорічно розширюється: додаються нові моделі і агрегати, удосконалюються актуальні бестселери. У каталозі компанії зібрано довговічне і надійне посівне і ґрунтообробне обладнання.

Особливе місце займають борони, культиватори, прикочуючі катки, зернові сівалки, обприскувачі та розкидачі добрив, причепи для транспортування зерна. У числі нових напрямків — трейлери-перевізники, причіпні обприскувачі та інше ґрунтообробне обладнання, що тільки знаходиться на стадії випробувань.

Гордістю компанії є:

  • посівна система «Златник»;

  • дискові борони «Дукат», борони «Ліра» у різновидах XS, XL і стандарт, шлейфові борони «Лари», ротаційні — «Динар»;

  • трейлери-перевантажувачі ALBION XL і KELT XXL;

  • системи внесення рідких мінеральних добрив і засобів захисту рослин «Реал» і обприскувачі SPRAYMARC;

  • культиватори — польові «Флорін», просапні «Сантим», стерньові «Шилінг», передпосівні «Червонец»;

  • глибокорозпушувачами «Франк» і «Гульден».

«АІКО» — дистриб'ютор Lozova Machinery

Придбати сільгосптехніку Lozova Machinery в Україні можна в офіційного дилера підприємства — в представництвах «АІКО». На сторінках бренду зібрані всі актуальні моделі посівних і грунтообробних агрегатів у всіх доступних модифікаціях.

Покупку можна оформити на умовах лізингу або з повною оплатою. Менеджери компанії консультують з усіх питань. Випробувати обладнання на власних полях можна, замовивши послугу демо-показу.